wedstrijdschemablok2

Wedstrijdschema's

Donderdag vroeg

Datum Tijd HAL 2 Scheidsrechter
24-11-2022 18:00 VZT het Vierkantje -- Oly's Futsalon UCS het Sanhedrin 
24-11-2022 18:50 UCS het Sanhedrin  -- Olympique Watzeije VZT het Vierkantje
24-11-2022 19:40 Lazio Reuma -- F.C. Zwarte Trompetten Olympique Watzeije
1-12-2022 18:00 UCS het Sanhedrin  -- Lazio Reuma Oly's Futsalon
1-12-2022 18:50 Oly's Futsalon -- F.C. Zwarte Trompetten Lazio Reuma
1-12-2022 19:40 VZT het Vierkantje -- Olympique Watzeije F.C. Zwarte Trompetten
8-12-2022 18:00 Olympique Watzeije -- Lazio Reuma VZT het Vierkantje
8-12-2022 18:50 VZT het Vierkantje -- F.C. Zwarte Trompetten Olympique Watzeije
8-12-2022 19:40 Oly's Futsalon -- UCS het Sanhedrin  F.C. Zwarte Trompetten
12-1-2023 18:00 F.C. Zwarte Trompetten -- UCS het Sanhedrin  Lazio Reuma
12-1-2023 18:50 VZT het Vierkantje -- Lazio Reuma UCS het Sanhedrin 
12-1-2023 19:40 Olympique Watzeije -- Oly's Futsalon VZT het Vierkantje
19-1-2023 18:00 F.C. Zwarte Trompetten -- Olympique Watzeije Lazio Reuma
19-1-2023 18:50 Lazio Reuma -- Oly's Futsalon Olympique Watzeije
19-1-2023 19:40 VZT het Vierkantje -- UCS het Sanhedrin  Oly's Futsalon
 

 

Donderdag laat, hal 1

Datum Tijd HAL 1 Scheidsrechter
24-11-2022 20:30 Verlegen Playboys -- Ody heren 6 Hilversum III
24-11-2022 21:20 Hilversum III -- The Scientist Verlegen Playboys
24-11-2022 22:10 White Bulls -- Lastuf The Scientist
1-12-2022 20:30 Hilversum III -- White Bulls Ody heren 6
1-12-2022 21:20 Ody heren 6 -- Lastuf White Bulls
1-12-2022 22:10 Verlegen Playboys -- The Scientist Lastuf
8-12-2022 20:30 The Scientist -- White Bulls Verlegen Playboys
8-12-2022 21:20 Verlegen Playboys -- Lastuf The Scientist
8-12-2022 22:10 Ody heren 6 -- Hilversum III Lastuf
12-1-2023 20:30 Lastuf -- Hilversum III White Bulls
12-1-2023 21:20 Verlegen Playboys -- White Bulls Hilversum III
12-1-2023 22:10 The Scientist -- Ody heren 6 Verlegen Playboys
19-1-2023 20:30 Lastuf -- The Scientist White Bulls
19-1-2023 21:20 White Bulls -- Ody heren 6 The Scientist
19-1-2023 22:10 Verlegen Playboys -- Hilversum III Ody heren 6

 

Donderdag laat, hal 2

Datum Tijd HAL 2 Scheidsrechter
24-11-2022 20:30 Sokkie -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senior F.C. Snoekpaars
24-11-2022 21:20 F.C. Snoekpaars -- FC Hollister Sokkie
24-11-2022 22:10 Helden van de derde helft -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junior FC Hollister
1-12-2022 20:30 F.C. Snoekpaars -- Helden van de derde helft U.G.V.D. Roze Rakkers Senior
1-12-2022 21:20 U.G.V.D. Roze Rakkers Senior -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junior Helden van de derde helft
1-12-2022 22:10 Sokkie -- FC Hollister U.G.V.D. Roze Rakkers Junior
8-12-2022 20:30 FC Hollister -- Helden van de derde helft Sokkie
8-12-2022 21:20 Sokkie -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junior FC Hollister
8-12-2022 22:10 U.G.V.D. Roze Rakkers Senior -- F.C. Snoekpaars U.G.V.D. Roze Rakkers Junior
12-1-2023 20:30 U.G.V.D. Roze Rakkers Junior -- F.C. Snoekpaars Helden van de derde helft
12-1-2023 21:20 Sokkie -- Helden van de derde helft F.C. Snoekpaars
12-1-2023 22:10 FC Hollister -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senior Sokkie
19-1-2023 20:30 U.G.V.D. Roze Rakkers Junior -- FC Hollister Helden van de derde helft
19-1-2023 21:20 Helden van de derde helft -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senior FC Hollister
19-1-2023 22:10 Sokkie -- F.C. Snoekpaars U.G.V.D. Roze Rakkers Senior

 

Vrijdag laat, hal 1

Datum Tijd HAL 1 Scheidsrechter
25-11-2022 20:30 UVV Wokkie Tokkie -- E.Z.W.W. '12 El Padres
25-11-2022 21:20 El Padres -- BSU E.Z.W.W. '12
25-11-2022 22:10 B&A Boys -- Zoutelande BSU
2-12-2022 20:30 E.Z.W.W. '12 -- BSU UVV Wokkie Tokkie
2-12-2022 21:20 Amigos de la Prensa -- UVV Wokkie Tokkie B&A Boys
2-12-2022 22:10 B&A Boys -- El Padres Amigos de la Prensa
9-12-2022 20:30 Zoutelande -- Amigos de la Prensa El Padres
9-12-2022 21:20 El Padres -- E.Z.W.W. '12 Zoutelande
9-12-2022 22:10 UVV Wokkie Tokkie -- BSU E.Z.W.W. '12
16-12-2022 20:30 El Padres -- Amigos de la Prensa Zoutelande
16-12-2022 21:20 Zoutelande -- UVV Wokkie Tokkie BSU
16-12-2022 22:10 BSU -- B&A Boys UVV Wokkie Tokkie
13-1-2023 20:30 E.Z.W.W. '12 -- Zoutelande B&A Boys
13-1-2023 21:20 Amigos de la Prensa -- B&A Boys El Padres
13-1-2023 22:10 UVV Wokkie Tokkie -- El Padres Amigos de la Prensa
20-1-2023 20:30 Amigos de la Prensa -- E.Z.W.W. '12 BSU
20-1-2023 21:20 BSU -- Zoutelande UVV Wokkie Tokkie
20-1-2023 22:10 B&A Boys -- UVV Wokkie Tokkie Zoutelande
27-1-2023 20:30 El Padres -- Zoutelande E.Z.W.W. '12
27-1-2023 21:20 E.Z.W.W. '12 -- B&A Boys Amigos de la Prensa
27-1-2023 22:10 BSU -- Amigos de la Prensa B&A Boys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bel de sportdesk via
(030) 253 4471
© Olympos 2022
design by flow